ŠIS BLOGS IR TAVS PADOMDEVĒJS LABĀKAI DZĪVEI, JO TU ESI ĪPAŠA UN DERMOXEN TO ZINA!

Ikdienas rūpes par intīmo veselību- Konsultēja ginekoloģe Daiga Baranovska
30 oktobris, 2017

ŠIS BLOGS IR TAVS PADOMDEVĒJS LABĀKAI DZĪVEI, JO TU ESI ĪPAŠA UN DERMOXEN TO ZINA!

ŠIS BLOGS IR TAVS  PADOMDEVĒJS LABĀKAI DZĪVEI,

JO TU ESI ĪPAŠA UN DERMOXEN TO ZINA!

Katra sieviete ir unikāla – viņa ir personība ar tikai sev raksturīgām īpašībām, ikdienas izaicinājumiem un rūpēm. Dermoxen komanda no šodienas solās būt uzticīga tieši Tev!

Turklāt, mēs turpināsim meklēt inovatīvus risinājumus veselības jomā, un darīsim visu, lai šis blogs būtu Tavs palīgs.

Blogs?!

Protams! Tīmekļa vietnē ir plašas iespējas publicēt informāciju, dalīties ar pieredzi, dot padomus, kā arī tā ir iespēja sievietēm savstarpēji komunicēt.

Mēs esam ieguldījuši lielu darbu, lai katrai no Jums piedāvātu piemērotāko un labāko intīmās higiēnas līdzekli, kas palīdzēs atrisināt Tavas mazās ikdienas problēmas un ļaus justies labi jebkurā situācijā.

Mēs piedāvājam blogu, kas nepārtraukti tiks atjaunots! Šī ir vietne, kur Tu jebkurā laikā vari vērsties pēc padoma. Mēs vienmēr būsim Tev blakus.

Tava labsajūta mums ir ļoti svarīga.

Mēs zinām, ko nozīmē būt sievietei. Mēs vēlamies, lai Tu būtu laimīga privātajā dzīvē.  Mūsu blogs kļūs par Tavu uzticamo padomdevēju, kur Tu varēsi atrast atbildes uz saviem jautājumiem.

Katru mēnesi mēs publicēsim jaunu informāciju par intīmo veselību,  dalīsimies ar ieteikumiem, un Tev būs par vienu problēmu mazāk.

Un visbeidzot Tev nav jārisina savas problēmas vienai – tikai izbrīvē pāris minūtes mūsu blogam un viss kļūs vienkāršāks. Bet sākumā PASMAIDI!

Mēs Tev piedāvājam notestēt Dermoxen produktus tas ir lielisks veids, kā atrast sev piemērotāko intīmās higiēnas līdzekli. Tu vari apmeklēt arī mūsu interneta vietni www.dermoxen.lv, kur atradīsi informāciju par Dermoxen produktiem un veiktajiem pētījumiem.

Lai sazinātos ar mums, rakstiet uz ekuberg@dermoxen.it