DermoXEN Projekts

DermoXEN ir inovatīvs projekts intīmās higiēnas jomā, kurš tiek īstenots ar pilnu atbildību: sākot no Eiropas piegādātāju nodrošināto izejvielu izcelsmes analīzes un to atlases (balstoties uz to kvalitatīvās tīrības un toksikoloģijas datiem) līdz pilnīgas aktīvo sastāvdaļu sinerģijas panākšanai gatavajā produkcijā.

DermoXEN ir “Ekuberg Pharma” pastāvīgā pētnieciskā darba, izstrādes un jaunu projektu izvērtēšanas rezultāts, garantējot drošību un labklājību sievietēm visā pasaulē. Visa produkcija ir pārbaudīta, veicot stingrus testus in vivo un in vitro dermatologu un ginekologu uzraudzībā, tostarp dermatoloģisko testu, in vitro kumulatīvā kairinājuma testu, lietojot rekonstruētu cilvēka epidermu un rekonstruētu maksts epitēliju, niķeļa un citu smago metālu klātbūtnes noteikšanas testu, kā arī citus specifiskus testus.

Galvenais DermoXEN projektu raksturojošais faktors ir sociālā ētika, kas uzņēmumā valda visos līmeņos: respektējot indivīdu un ikdienā kopdarbojoties ar medicīnas nozares ekspertiem, DermoXEN kolektīvs pilnībā velta savus spēkus sabiedrības veselībai - ētiskā, atbildīgā un konkrētā veidā.


Sadarbība ar dermatologiem un ginekologiem
Partnerattiecības ar universitātēm un pētniecības centriem
Ētiskā un sociālā atbildība
Specifiska un kompleksa pieeja
Rūpes par klientiem
Pastāvīga drošu un efektīvu risinājumu meklēšana